Hyla, víc než vysavač

09.11.2013 20:35

Vážení čtenáři našich aktualit, nemohu si nenajít chvilku a nenapsat Vám o mé zkušenosti s naším novým kamarádem žabákem:-). Shodou všech náhod a různých prezentací různých typů, nejen vysavačů, jsme se rozhodly pro Hylu. Takto přesvědčivý stroj jsem ještě neviděla. Nebudu tu psát o konkurenčních firmách a raději Vám nabídnu hned odkaz na jejich web.  

  www.hyla.cz

 

Tak jako už to v našem systému bývá, tak některé věci reklamu nepotřebují a jiné určitě ano a pak si sami můžeme zjistit, jestli ten či onen výrobek je dobrý. K tomu všemu jsou tu domácí prezentace, kde nás už leta okrádají šmejdi a my si to kolikrát necháme i líbit. Z vlastní zkušenosti mohu řící, že jsem si také pár prezentací užila,ale povedlo se mi  koupit i hotové poklady. Jsou to třeba matrace s tvarovou pamětí,které využíváme denně a v životě jsme lépe nespali. Naopak hrnce, které měli být na doživotí mě tak úplně nevyšli,ale vařím na nich obstojně do dnes, určitě ale nejsou přesně to co slibovali. No a se spoustou nabídek jsem vyrazila dveře hned.

A tak se k nám dostala i Hyla. A prostě mě přesvědčuje a každý další den znovu a znovu. Co všechno pojme a vyčistí a stále saje. Jo, rozhodně je mi těžko, z toho co vidím v nádobě s vodou a zas se mi pak lépe usíná v osvěžené místnosti. Takže pokud máte chuť zjistit o Hyle více , neváhejte kontaktovat mne, nebo přímo naší kolegyni Janu Doskočilovou. Kontakt najdete v kolonce Partneři.

Čistě a vesele za žábu i včeličky Iva Raganová