Úklid činžovních a panelových domů

Naše firma zajišťuje pravidelné úklidy společných prostor v obytných domech

 

Kromě úklidu domácností a dalších úklidových služeb zajišťujeme také pravidelný úklid panelových domů. V dnešní době se vyplatí objednat si na úklid společných prostor panelových a činžovních domů specializované úklidové firmy. Úklidové firmy vám zajistí spolehlivého pracovníka, případně pracovníky, kteří se budou o váš dům starat. Služba „úklid činžovních domů“ vám zajistí čisté a uklizené společné prostory po celý rok.


Úklid činžovních domů - Praha Úklid činžovních domů - Praha

Potřebujete-li vyklidit a vyčistit prostory, které nebyly dlouho uklízeny, objednejte si generální úklid! Úklidová firma Pilné Včeličky zajišťuje úklid panelových domů i ostatní úklidové služby v Poděbradech, Kolíně, Nymburku a blízkém okolí.

Úklid společných prostor

Provádíme pravidelný úklid společných prostor nejen pro panelové domy a činžovní domy, ale také pro společnosti, firmy, hotely a veškeré objekty, které úklid společných prostor potřebují. Po dohodě provedeme také jednorázové úklidy po malování, rekonstrukci apod. Přesný popis a rozsah úklidu si určíte vy na společné schůzce. Za všechny naše zaměstnance bez výjimky ručíme, pracovníci procházejí přísným výběrovým řízením, mají praxi, čistý trestní rejstřík a celkově se na ně můžete spolehnout. Naši pracovníci dodrží dohodnutý termín, četnost úklidu i jeho přesnou náplň.

Úklid panelových domů

Přesný rozpis samozřejmě určíte vy. Zde pouze ukazujeme typický úklid činžovních domů, který si naši klienti nejčastěji objednávají:

1x týdně

zametání a vytírání podlah v celém domě otírání zábradlí a parapetů

2x měsíčně

zametání přístupových chodníků
úklid předního a zadního vchodu

1x měsíčně

úklid výtahu a úklid sklepních prostor

2x ročně

mytí rámů a oken na chodbách
otírání omyvatelných stěn